Golden Monkey – uzticimākais biroju draugs Latvijā

 

Mēs esam unikāli ar augstākās klases servisu, vienlaicīgi saglabājot draudzīgu attieksmi! Mēs saprotam, cik svarīgs ir laiks, kvalitāte, plānotas izmaksas un ātrums!

Mūsu vērtības ir komunikācija, uzticība, drošība, klienta vajadzību izzināšana un labākais risinājums.

Visticamāk - vislabākie sadarbības vadītāji, kuri palīdzēs kopā rast vislabāko risinājumu biroja ikdienas darbam!

Mēs ieklausāmies klientos, rodam risinājumu kvalitatīvi, droši un ātri.

Kvalitāte ir vienkāršība!

 

Kāpēc mēs?

 

Pavisam atklāti – cik no Jums ir zvanījuši, pieteikuši pakalpojumu, risinājuši problēmas un cik no Jums ir saskārušies ar rupjību, nekaunību, vai vienkārši ‘robotu‘ otrā galā, kur mūžīgā neziņa un gaidīšana?

Ikdienā strādājot personīgi saskārāmies ar šo ne visai patīkamo un monotono attieksmi. Visu mainīt mēs nespējam, taču cik ir mūsu spēkos, mēs darām savādāk - ātri, saprotami un vienkārši!

Esam pozitīvi, vienmēr atvērti sarunai. Augstākās klases serviss, laipna un pozitīva attieksme -  tas mums ir pašsaprotami ikdienas steigā!

Tādēļ mēs – Golden Monkey – iespējams, visizcilākie sadarbības vadītāji.

 

Ko mēs darām?

 

Golden Monkey nodrošina visu, kas nepieciešams Tavam birojam sākot ar kancelejas precēm, uzkodām birojā, visa veida biroju tehnikas serviss, remonts, apkalpošana, jebkāda veida kārtridžus, jaunus vai uzpildītus – tas ir klienta gaumes jautājums, kur ieteiksim vienmēr izdevīgāko risinājumu, protams – birojs nevar pastāvēt bez datortehnikas, elektronikas, ko arī nodrošinam klientu ērtībām, kā arī esam spēruši milzīgu soli uz priekšu attiecībā pret konkurentiem un uzdrīkstējušies nodrošināt klienta vajadzībām izcilu IT atbalstu, IT infrastruktūru, videonovērošanu, serveru apkalpošanu.

Esam pievērsuši uzmanību iepakojumiem, kur izmantojam pēc iespējas dabai draudzīgākus iepakojumus un izejvielas, rūpējoties par nākotni un saudzējot apkārtējo vidi.

 

Ar ko klients bieži saskārās, pirms sadraudzējās ar Golden Monkey?

 

  • termiņu neievērošana
  • pavirša attieksme un neiedziļināšanās klientu vajadzībās
  • nekvalitatīva prece
  • nekompetence
  • klientam nav personīgais attiecību vadītājs
  • izdomas, kreatīva un ideju trūkums
  • telefoniska klienta ‘terorizēšana’, uzbāzīgi zvani
  • katra preču grupa pie cita piegādātāja
  • liels laika patēriņš
  • avārijas situācija birojā, ja kas ir pamatīgi ‘uzkāries’

 

Ja Tev ir pazīstams vismaz kāds no šiem kritērijiem un ar to saskaries ikdienā, ir vērts tam pielikt punktu un griezties pie pozitīvās Golden Monkey komanas pēc ātras un garantēti kvalitatīvas palīdzības!